Jak mam im to powiedzieć, że CHF podejdzie pod 4.7?

Jak mam im to powiedzieć, że CHF podejdzie pod 4.7?

Istnieje wiele teorii w stosunku do rynków. Jedna jest uniwersalna: wykres pokazuje to, co się obecnie wydarzyło na rynku. Pytanie: czy na tej podstawie możemy przewidzieć przyszłość? Pewnie nie, ale „kto nie ryzykuje, ten nie pije szampana” = złotówka jest dopiero na początku kolejnej fali osłabienia.

Wróćmy jednak do tego, co uważam za celowe – struktura wzrostowa ma się bardzo dobrze: od początku 2017 roku zostaliśmy przyzwyczajeni do coraz silniejszej złotówki, po czym doszło do jej osłabienia – ZASKOCZENIE !

Najciekawsze w tym wszystkim jest to, że umocnienie złotówki było zaskakujące – nie JEJ OSŁABIENIE – to dowodzi stwierdzeniu, że tylko niewielka część uczestników rynku „wie, o co chodzi”.

Do końca maja pozostało jeszcze kilka dni, jednakże możemy zaryzykować twierdzenia, że poziom 3.6470 zostanie utrzymany, a to będzie oznaczać, że rozpoczynamy kolejną falę osłabienia złotówki – trudno będzie przekonać do tego uczestników rynku… nawet samemu jest mi trudno w to uwierzyć. Jeżeli w grudniu notowania CHF/PLN będzie w okolicach 4.7, będę miał sporą satysfakcję.

About Redakcja MPAC

Redakcja MPAC has created 14 entries.